Eshop je cool!

1. Eshop pro SEO:

maximálně seo friendly
snadná rozšiřitelnost
jednoduché ovládání

" Standardní součástí eshopu je redakční systém. Neomezujeme vás v komunikaci se zákazníkem. Navíc, eshop, na kterém se stále něco děje, má další výhodu pro SEO..."

Jsme připraveni.

objednatseo
Úvodní > SEO software > Eshop pro SEO

PostHeaderIcon Eshop pro SEO

Eshop, který není připraven pro SEO, má pro klienty výrazná negativa. Pomineme-li skutečnost, že není na internetu vidět, znamená pro provozovatele nutnost vysokých finačních investic v řádech deseti, častěji však statisíců korun. Důležitou položkou je pak placený marketing, např. placená reklama na Seznam.cz, informačních serverech. Další vysoké náklady však představuje úprava samotného řešení eshopu pro SEO, v konečném důsledku jsou klienti často nuceni investovat další prostředky do eshopu, aniž by s tím původně počítali.

Eshop vhodný pro SEO

Z technické hlediska je vhodné, aby použitý systém umožňoval případnému SEO konzultantovi pracovat s titles, metatagy, odkazy. NEKORWEB2 toto vše umí doplnit automaticky a přitom ponechává správci stránek možnost ovlivnit vše, co by mohl SEO konzultant potřebovat.

Jedinečná a rychlá administrace

Dali jsme si cíl. Administrační rozhraní, které bude vaším nejlepším průvodcem přidání obsahu. Jednoduše, přehledně, na minimum kliknutí. Bez hledání. Jako uživatel si přestanete konečné klást otázku "Kde to, co potřebuji, je?"  Administrační rozhraní s ovládáním NEKLogic® pro vás bude absolutně přirozené a intuitivní.

Protože neustále pracujeme na zvyšování vašeho komfortu, připravili jsme pro eshop administraci NEKLogic® 2. generace - vše na jedno kliknutí!

Chci první eshop vyvíjený pro SEO

Chcete seznámit s možnostmi eshopu vyvíjeného pro SEO? Potom nás kontaktujte, rádi vám náš eshop osobně předvedeme. Chcete si vybrat internetový obchod (eshop) na míru a ihned znát jeho cenu?

Více informací

Potřebujete více informací o internetovém obchodu (eshopu)? Navštivte stránky firmy NEKOR nebo softwerové divize!

 

 

Co je SEO?

Odborným termínem pro zvyšování návštěvnosti je SEO (česky optimalizace pro vyhledávače, anglicky Search Engine Optimization), jedná se o postupy, které vedou k vylepšení pozice vašich internetových stránek mezi odkazy ve vyhledávači (Google, Seznam, Centrum, Jyxo..).

Internetové stránky, optimalizované pro vyhledávače uživatelé najdou, když hledají informace nebo výrobky, které se na tomto webu nacházejí. Kvalitní optimalizace pro vyhledávače (SEO, SEO optimalizace) znamená hlavně budování kvalitního jedinečného obsahu, získávání hodnotných zpětných odkazů a kvalitní technické zpracování samotného webu.

WEBUJEBANER