Redakční systém pro SEO je super!

1. Redakční Systém pro SEO:

maximálně seo friendly
snadná rozšiřitelnost
jednoduché ovládání

" Oceňujeme nejen navýšení zisku naší firmy o 30%, ale hlavně solidnost a perfektní jednání pracovníků firmy."

Jiří Synek, www.nejlevnejsi-parfemy.cz

objednatseo
Úvodní > SEO software > Redakční systém pro SEO

PostHeaderIcon Redakční systém pro SEO

Najít redakční systém, který by byl vhodný pro SEO, není vůbec jednoduché. A je jedno, jedná-li se o řešení v řádech desítek nebo stovek tisíc korun. Některé systémy umí URL, jiné úpravu metatagů, další pracovat s odkazy...

Proto jsme připravili redakční systém, který je maximálně vhodný pro SEO. Příjemným bonusem se pro klienty stala skutečnost, že již nemusí fungovat jako prostředník mezi námi a dodavatelem řešení.

Redakční systém, vhodný pro SEO

SEO není žádná věda. Není to nic tajemného. Z technické hlediska je však vhodné, aby použitý systém umožňoval případnému SEO konzultantovi pracovat s titles, metatagy, odkazy. NEKORWEB2 toto vše umí doplnit automaticky a přitom ponechává správci stránek možnost ovlivnit vše, co by mohl SEO konzultant potřebovat.

Jedinečná a rychlá administrace

Dali jsme si cíl. Administrační rozhraní, které bude vaším nejlepším průvodcem přidání obsahu. Jednoduše, přehledně, na minimum kliknutí. Bez hledání. Jako uživatel si přestanete konečné klást otázku "Kde to, co potřebuji, je?"  Administrační rozhraní s ovládáním NEKLogic® pro vás bude absolutně přirozené a intuitivní.

Protože neustále pracujeme na zvyšování vašeho komfortu, připravujeme administraci NEKLogic® 2. generace - vše na jedno kliknutí!

Chci redakční systém vhodný pro SEO

Chcete publikovat na internetu? Chcete na internetu předběhnout konkurenci? Chcete moderní a robustní řešení pro správu obsahu, které vás nebude omezovat?

Potom nás kontaktujte, rádi vám náš redakční systém předvedeme. Chcete si vybrat redakční systém (CMS) na míru a ihned znát jeho cenu?

Více informací

Potřebujete více informací o redakčním systému (CMS)? Navštivte stránky firmy NEKOR nebo softwerové divize!

 

Co je SEO?

Odborným termínem pro zvyšování návštěvnosti je SEO (česky optimalizace pro vyhledávače, anglicky Search Engine Optimization), jedná se o postupy, které vedou k vylepšení pozice vašich internetových stránek mezi odkazy ve vyhledávači (Google, Seznam, Centrum, Jyxo..).

Internetové stránky, optimalizované pro vyhledávače uživatelé najdou, když hledají informace nebo výrobky, které se na tomto webu nacházejí. Kvalitní optimalizace pro vyhledávače (SEO, SEO optimalizace) znamená hlavně budování kvalitního jedinečného obsahu, získávání hodnotných zpětných odkazů a kvalitní technické zpracování samotného webu.

WEBUJEBANER