seo optimalizace

SEO optimalizace od 3SEO:

vyšší návštěvnost
marketingová strategie
zisk

" Je to super. Nejenže se nám zvýšila konverze, ale jsme i, kromě jiného, na prvním místě na Seznam.Cz, na "baterie" z cca 10 000 000 odkazů."

Jiří Vidlař, LucasComp s.r.o.

objednatseo
Úvodní > SEO služby > SEO optimalizace

PostHeaderIcon SEO optimalizace

Specializujeme se na SEO optimalizace, SEO audit, SEO analýzy. SEO optimalizace je během na dlouhou trať, vždy záleží nejen na samotných stránkách, které optimalizujeme, ale i na konkurenčním prostředí klienta. Nevíte, proč investovat do SEO optimalizace? Nevíte, jaká může být návratnost investic přímo vašeho projektu?4632761_blog

Je možné, že zrovna potřebujete vyřešit jeden z následujících problémů nebo jim podobný:

  • 80% potencionálních zákazníků vůbec nenajde vaše internetové stránky
  • Vaše konkurence zrovna dostala kontrakt v hodnotě vašeho ročního obratu
  • Vaše prodeje nestoupají
  • Vynakládáte desetitisíce ročně do internetového marketingu a konečný efekt je nulový
  • Vaše www stránky nepřinášejí žádné nové zakázky a vy tak z nich nemáte žádný užitek

VÁŠ WEB JE NA INTERNETU ABSOLUTNĚ NEVIDITELNÝ

V čem se mohla stát chyba?

Představme si, že jste si nechali udělat krásné a atraktivní www stránky od specializované firmy. Líbí se vám a máte z nich velkou radost. Webu však chybí SEO optimalizace. Postupem času však zjišťujete, že pokud si případný zákazník nepřečte adresu www stránek na vaší vizitce, vůbec vaši internetovou prezentaci nenajde.

A co je horší, nehledá ji.

Rozhodnete se tedy podpořit vaše www stránky pomocí internetového marketingu. Začnete investovat do placených zápisů v katalogu (například Seznam.Cz), necháte si připravit poutavé bannery...a čekáte.

Čekáte, že se vám vložené investice vrátí v podobě stoupajícího počtu objednávek, zvýšeného zájmu o vámi nabízené služby.

Zatím, co vy čekáte a čekáte, zda-li tyto kroky povedou k pozitivnímu konečnému efektu, vaše konkurence uzavírá nové a nové kontrakty, aniž by musela každý měsíc platit desetitisíce za internetový marketing. Konkurence jednoduše pochopila neocenitelný význam SEO optimalizace.

Čím to může být způsobeno?

  • váš krásný web není kvalitní technickým zpracováním
  • "neříká" vyhledávačům, že jste a co nabízíte
  • nevedou na něj zpětné odkazy
  • návštěvníci jej nenajdou, proto je jeho návštěvnost nízká nebo nulová
  • stránky vaší konkurence jsou na první straně ve vyhledávači, když lidé hledají produkty, které nabízíte

Tak, teď si objednejte seo třeba u www.h1.cz a tvorbu www stránek od www.kralovstvi.net

 

 

Co je SEO?

Odborným termínem pro zvyšování návštěvnosti je SEO (česky optimalizace pro vyhledávače, anglicky Search Engine Optimization), jedná se o postupy, které vedou k vylepšení pozice vašich internetových stránek mezi odkazy ve vyhledávači (Google, Seznam, Centrum, Jyxo..).

Internetové stránky, optimalizované pro vyhledávače uživatelé najdou, když hledají informace nebo výrobky, které se na tomto webu nacházejí. Kvalitní optimalizace pro vyhledávače (SEO, SEO optimalizace) znamená hlavně budování kvalitního jedinečného obsahu, získávání hodnotných zpětných odkazů a kvalitní technické zpracování samotného webu.

WEBUJEBANER